סטרובינג
סטרובינג

סטרובינג ושימרים – הטרנד הלוהט

סטרובינג הוא החבל הדק בין מראה זוהר לבין מראה מיוזע. כל מה שאת צריכה זה להביט במראה במרחק מסוים וליהנות מהתוצאה - פנים מפוסלים וזוהרים. איך עושים את זה? קבלי כמה טיפים מועילים.

הגרלה ע-נ-ק-י-ת עם הביוטרית אלין כהן

ב16 למרץ 2017 אנחנו טסים לכנס היופי הגדול בעולם - COSMOPROF  BOLOGNA. אנחנו הולכים להתעדכן בטרנדים החמים של עולם היופי, ולחפש לכן הפתעות.. החלטנו לכבוד המאורע להכריז על הגרלה סופר מפנקת, עם אחת הביוטריות המובילות בישראל, אלין כהן! צפו בסרטון ועקבו אחרי כל העדכונים.. להרשמה להגרלה: http://glamguru.lndit.com/alingiveaway.htm    

לק לציפורניים

האביב בפתח, זמן לשלוף ציפורניים (וגם לק)

הציפורניים הן מוקד האסתטיקה הנשית בעיניי, אולי, מכיוון שלי, באופן אישי, יש ציפורניים דקות מידי ואני לא יכולה להתפרע איתן כמו שהייתי רוצה. אבל אני מאוד אוהבת להתבונן בציפורניים של נשים אחרות ולראות עד כמה הטרנד נהפך לדרך חיים. פעם נשים היו שמות לק, ופה נגמר הסיפור. היום הלק לציפורניים זה הרבה מעבר לסתם לק... היום בונת ציפורניים היא מקצוע מכובד ויוקרתי כשלעצמו, כיום, מדובר באופנות, טרנדים ובעיקר, יצירתיות ואומנות.

נשים שהן אייקון בעולם האיפור
איפור וקוסמטיקה בגלאם גורו

הנשים הגלאמיות באמת – אייקוניות הטיפוח

לא הייתי מהבנות האלה שנולדו אל תוך אהבת איפור.. זה קרה באיטיות... כשרק חשבתי ללכת ללמוד איפור, דיברתי עם חברה שהיא מאפרת במקצועה ושאלתי אותה בשיא התמימות "מה, באמת אפשר להתפרנס מאיפור?" היא הביטה בי בתמיהה של "מאיזה חלל נפלת?" התחום שהכי עניין וריתק אותי, היו נשים שהלכו באומץ אחרי חלומן והגשימו אותם. לכן, בחרתי הפעם להציג בפניכם נשים שהצליחו בגדול, בתחום שהפך לכל כך נחשק!

פורים כבר תכף מגיע, ומה עם התחפושת?

כילדה קטנה, פורים היה החג שהייתי מחכה לו בכיליון עיניים, וכבר חודשים לפני הייתי חושבת למה אתחפש, מובן שהרעיונות השתנו חמישים אלף פעם עד שהגיע החג. אחרי שוטטות בקניון, ובאינטרנט אני מציגה בפניכם את הרעיונות שלי לתחפושות פורים.

La riche crazy colors קרייזי קולור

Crazy Colors – קרייזי קולור לה ריץ' בפורים וכל השנה

פורים, איזה חג כיפי? מה שאני הכי אוהבת בפורים הוא שאפשר לאפשר לצד היצירתי שבך לצאת החוצה וזה הזמן הטוב ביותר להתנסות בגוונים הנועזים ביותר, באיפור, ציפורניים וכמובן לשיער. השנה אצבע את השיער לפורים בצבעי קרייזי קולור של לה ריץ דירקשיינס בכל צבעי הקשת, פשוט מושלם ונותן מענה לכל שגעון שבא לי. אפשר בכלל להשתולל ולצבוע את השיער במגוון צבעים לפי בחירתך, עד אפילו ליצור קשת מלאה של צבעים בשיער.