קרליין- ליופי משובח כחול לבן.
קרליין- ליופי משובח כחול לבן.

קרליין- ליופי משובח כחול לבן.

כשאומרים "קרליין" קודם כל מתכוונים לגאווה ישראלית אמיתית. המותג המקומי שלנו שעומד בשורה אחת עם מיטב המותגים הבינלאומיים מבחינת האיכות, לצד מחיר נוח עקב היותו מותג מקומי שלא דורש הוצאות יבוא. במבחר המוצרים של "קרליין" יש מוצרי איפור, טיפוח, מוצרי שיער וגוף, בישום ועוד.

היופי הוא עירום - טיפים לאיפור בסגנון "ניוד" להבלטת המראה הטבעי.

היופי הוא עירום.

כשאנו מתכננות את האיפור שאנו רוצות, יש שתי אפשרויות- שיראו עלינו שאנחנו מאופרות, או שלא יראו עלינו שאנחנו מאופרות, מעין "איפור ללא איפור". (ולעיתים מצחיק כמה זמן אנחנו משקיעות בשביל להראות "לא מאופרות"). מראה ה"ניוד" נועד למעשה לגרום לנו להראות טוב, למרות שהמראה הוא טבעי כאילו שאין עלינו איפור כלל.

אנטי-אייג'ינג- כדי להשאר צעירה ויפה לאורך זמן.

אנטי-אייג'ינג- כדי להשאר צעירה ויפה לאורך זמן.

כיום אנו מנסים להלחם בכל ההשפעות הרעות האלה על ידי המושג הפופולארי "אנטי-אייג'ינג" שמגיע מהשפה האנגלית ובמילים פשוטות מהווה "עיכוב תהליך ההזדקנות". הרעיון הוא להאט את התהליכים שפוגעים בגוף האדם.

יופי לא חייב לבוא ביוקר- סקירת מוצרים איכותיים במחירים נוחים.
יופי לא חייב לבוא ביוקר- סקירת מוצרים איכותיים במחירים נוחים.

יופי לא חייב לבוא ביוקר

היום ישנה מודעות גדולה יותר למחירים נוחים לכל כיס, ואנו רואים זאת ברשתות קפה, בגדים או רהיטים שוודיים, שמסתמכים על מכירות גדולות ולכן יכולים להציע מחירים נוחים על מוצרים איכותיים. יותר מכך, מותגים מעדיפים לחסוך בהוצאות פרסום למשל , ולגלגל את החסכון אל הלקוחה, כשהם סומכים (ובצדק) על שיטת "פה לאוזן" שבה כל אחת ממליצה לחברתה על כך שניתן להשיג איפור איכותי מוזל.

שנות השמונים- זכרונות מעפרה.
שנות השמונים- זכרונות מעפרה.

שנות השמונים- זכרונות מעפרה.

כל מי שמעל גיל ארבעים יש מקום בלב לשנות השמונים. נכון, היו דברים שעדיף לשכוח כמו חותלות, כריות כתפיים ו"שושלת" , אבל אחד הדברים הבלתי נשכחים מאותה תקופה הוא פס הקול- המוסיקה של עפרה חזה. עפרה, שצמחה בשכונת התקווה, הדהימה בקולה המלאכי והצלול את כל שומעיה והפכה לכוכבת ענק בארץ ומאוחר יותר בעולם כולו ואבדנה בשנת 2000 הותיר את עולם המוסיקה נדהם וכואב.

מייקאפ אסתי לאודר

אסתי לאודר- המלכה האם של הקוסמטיקה

המוטו של לאודר היה "לגרום לנשים להרגיש טוב" ואחד ממוצרי הדגל היה ונשאר מייקאפ אסתי לאודר – הבסיס שעליו מתחיל הכל. אם אישה נראית טוב, היא מרגישה טוב, ואין כמו איפור וטיפוח לשפר מראה והרגשה.

חמישים (מליון) גוונים של שפתון- או "איך עושים שפתון?"

הצבע השולט במשך שנים ארוכות היה כמובן האדום הכהה, שמציין יותר מכל סקסיות, חושניות ואת הנשיקה האולטימטיבית (ואוי לו שישאיר סימן על הצווארון של הגבר...). בשנות השלושים החלו להופיע גוונים חדשים של שפתון בהשפעת אליזבט ארדן. באותה תקופה השפתון היה סמל של מיניות מה שגרם לנערות צעירות להתווכח ארוכות עם הוריהן על מריחת שפתון.

מנפלאות הסרום
מנפלאות הסרום

מנפלאות הסרום

סרום הוא קרם עשיר בחומרים פעילים שמטרתו להילחם בנחישות בקמטוטים והקמטים שאנחנו אוספות בכבוד משנה לשנה. החומרים הפעילים בסרום חודרים בצורה אפקטיבית יותר לעור מאשר כל קרם אחר ומגיעים בריכוז גבוה יותר . אין ספק כי סרום איכותי אכן מביא לתוצאות טובות יותר.

המדריך המלא לשימוש בקונסילר.
המדריך המלא לשימוש בקונסילר.

מדריך לשימוש בקונסילר.

" Conceal" באנגלית פרושו "להסתיר" וזה בדיוק התפקיד של ה"מסתירן"- כמובן כשמשתמשים בו כמו שצריך, כי אחרת מקבלים מראה "שפכטלי" שעושה בדיוק ההפך וכאילו מפנה זרקור לנקודות שהכי רצינו להסתיר.

מהם צבעי האביב 2018?

מהם צבעי האביב 2018?

אמנם הגשם עדיין מתדפק לנו על החלון, והרוח מכופפת את צמרות העצים, וגם אירופה לא בדיוק חמימה כעת, אבל אופנת אביב 2018 כבר עלתה על המסלולים ועימה האיפור התואם שמנבא לנו כיצד נתאפר כשהאביב יגיע .