לכסות את הכתם- כל הדרכים להסתיר פיגמנטציה.

לכסות את הכתם- כל הדרכים להסתיר פיגמנטציה.

פיגמנטציה- אותם כתמים מעצבנים שצצים לנו על הפנים, שביחד עם פצעונים, צלקות, כהויות ושאר מרעין בישין פוגעים באחידות העור. הקונסילר הופך להיות הידיד הטוב שמכסה על כל הצרות, אם רק יודעים למרוח אותו כמו שצריך.

זוהרת כל השנה – איך משיגים את הלוק?

זוהרת כל השנה – איך משיגים לוק זוהר?

כשאומרים "מראה זוהר" אפשר להתייחס לשני כיוונים אפשריים. הראשון, הברור מאליו, המראה ההוליוודי, כזה שמבליט אותך בחדר, בעיקר בשעות הערב, שגורם לאנשים לסובב את ראשם אחורנית כדי לצפות בך הולכת ומאירה את הדרך. הכיוון השני הוא זוהר החיוניות, הקרינה שבמראה בריא וחי, כזה שגורם לחיוך. לא צריך אבק כוכבים או שטיח אדום כדי להקרין זוהר כזה, מספיק שימוש נכון בטיפוח ואיפור ובמוצרים איכותיים.

הוויאן טרופיק- לחיות את הקאריביים בעזרת מוצרי שיזוף בטוחים, בריאים ויעילים!

הוויאן טרופיק- לחיות את הקאריביים

את שתי החוויות ביחד- המראה השזוף והבריא וגם ניחוח הקוקוס המפנק ניתן למצוא במותג השיזוף " Hawaiian Tropic" במבחר נאה של מוצרים שמתאימים לכל דרישה ולכל צבע עור.באוסף המוצרים של המותג ניתן למצוא שמן שיזוף שמכיל מקדם הגנה בדרגות שונות, כשהמדובר בשמן יבש שנספג במהירות בעור ועל הדרך גם מלחח אותו ומעשיר אותו, מה שאומר שאין תחושה שומנית ודביקה. התוצאה היא שיזוף טרופי בשילוב הגנה על עור עדין מפני נזקי השמש.

איך תשרדי את הקיץ?

איך תשרדי את הקיץ?

מזג האוויר עדיין קצת משוגע עם יום קריר, יום חמסין ובאמצע קצת גשם ואבק, אבל לוח השנה לא טועה, והקיץ מגיע בצעדי ענק ואיתו מוצרי החובה שצריך כדי לא להראות כמו דחליל שיצא ממנו הקש אלא כמו האישה היפה והמטופחת שאת תמיד.

המדריך השלם לשיער בלונדיני
המדריך השלם לשיער בלונדיני

המדריך השלם לשיער בלונדיני

לפני שאנו רצות אל המספרה הקרובה ומצוות "הפוך אותי לבלונדינית" יש כמה נקודות חשובות שעלינו לקחת בחשבון, והראשונה היא – באיזה צבע נולדנו. אם את שטנית או אפילו בעלת שיער שיבה, המצב יהיה קל יותר לתחזוקה מאשר אם נולדת שחורת שיער או חום כהה, שאז הצמיחה תיראה מהר יותר ואין דבר שמשדר "מוזנחת" יותר מאשר שורשים שחורים לראש בלונדיני.

מסיכה שחורה לפנים של gabrini- מה היא עושה?

אחד הלהיטים החמים היום בשוק הקוסמטיקה הן המסיכות השחורות ששייכות לקטגוריית הניקוי, ולקטגוריית המסיכות המתייבשות שמתקלפות מהעור ולוקחות איתן את כל החומרים שהן נועדו לנקות . מסיכה מומלצת בתחום הזה היא המסיכה השחורה של גבריני שמיועדת בראש ובראשונה להלחם ולהסיר את מה שמכונה בשפת העם "הנקודות השחורות".

ג'ינה – לרגליים של מלכה. ארבע שלבים בנוחות של הבית, ויש מראה מושלם לקיץ ובכלל!
ג'ינה – לרגליים של מלכה. ארבע שלבים בנוחות של הבית, ויש מראה מושלם לקיץ ובכלל!

ג'ינה – לרגליים של מלכה.

בניגוד לכפות הידיים שחשופות כל השנה ולכן יש נטיה לדאוג להן יותר, כשזה מגיע לכפות רגליים שמוסתרות כמה וכמה חודשים בשנה בנעליים סגורות, כשמגיע הקיץ מתגלה הקטסטרופה בדמות עקבים עבים שאפשר לדרוך איתם על מסמרים ולא להרגיש, וציפורניים ארוכות ששורטות את בן הזוג, בצבע דהוי וכל זה עטוף בשאריות עור מכל הכיוונים.