הנחה בכל קנייה + צבירת נקודות - תוכנית נאמנות | משלוח חינם בכל רכישה של 299 ש"ח ויותר 
0 (ים)פריט

סל הקניות שלך ריק

הוסיפי עוד מוצרים בסך 299 ₪ וקבלי שליח חינם ומתנה!

Product was successfully added to your shopping cart.
הוסיפי עוד מוצרים בסך 299 ₪ וקבלי שליח חינם ומתנה!

תקנון האתר

משלוח חינם בכל הזמנה מעל 299 ₪ / במידה ויתבקש ביטול לאחר שליחת תעודת משלוח - ינוכו 30 ש"ח מסכום הרכישה / במידה ויתואם משלוח מול לקוחה ולא יהיה מענה בבית או בטלפון - תהיה עלות מסירה נוספת של 30 ש"ח / במידה ולא נמסרו פרטי משלוח מנכונים כגון כתובת וטלפון - ויש עיכוב במסירת ההזמנה - ינוכו 30 ש"ח מביטול ההזמנה

ברוכה הבאה לאתר GLAMGURU.CO.IL (להלן: "האתר/גלאם גורו"), אנחנו שמחים שאת כאן.

אנא קראי תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלה וברכישה באתר

הנוסח כתוב ללשון נקבה אך פונה לנשים וגברים כאחד.

בכל רכישה באתר הגלאם - באישור הרכישה - את מאשרת לקבל את הזמנתך + הודעות, ניוזלטר ו-SMS על מבצעים והטבות באתר - לאחר הזמנתך. בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. באם הלקוחה מעוניינת להסיר את עצמה מן הדיוור לאחר שנרשמה, היא יכולה לעשות זאת בקלות דרך הלינק בתחתית הדיוור שהתקבל. יש לציין כי ישנן רשימות דיוור נפרדות, האחת כללית הנשלחת לגבי חידושים באתר והשנייה כוללת עדכונים אישיים ללקוחה - על הלקוחה לשים לב כי הסירה את עצמה מהרשימה המבוקשת, ובמקרה שאיננה מעוניינת לקבל עוד דיוורים - באחריותה להסיר את עצמה מן הרשימות השונות. 

מבוא

בגלישה או שימוש באתר זה, את מכירה בכך שעלייך לקרוא, להבין ולהסכים לתנאי שימוש כדהלן (להלן: "התנאים"). אם אינך מסכימה לתנאים, את לא צריכה להשתמש או לגשת לאתר זה. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את התנאים הללו בכל עת על ידי עדכון פרסום זה. את מוזמנת לבדוק את התנאים בכל פעם שאת משתמשת באתר, כי השימוש באתר לאחר פרסום השינויים שלך מהווה הסכמה לשינויים שלך.

אנו מעניקים לך, רישיון אישי אך לא בלעדי, מוגבל, בלתי ניתן להעברה, לגשת ולהשתמש באתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות, על פי שיקול דעתנו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת, לשנות את המוצרים ושירותים הזמינים באתר ולשנות, להשעות או להפסיק כל חלק של האתר ואנחנו לא נהיה אחראים כלפיך או לכל צד שלישי לעשות זאת. אנו עשויים גם להטיל כללים ולמגבלות על שימוש באתר או להגביל את גישתך לחלק, או כל, באתר ללא הודעה מוקדמת או פיצוי. המשך השימוש באתר יהווה הסכמה לכל השינויים בתנאי השימוש כאמור.

* בכל רכישה באתר הנך נכנסת למאגר המנויות של הגלאם גורו באתר ומסכימה בזאת לקבל דפי מידע ומבצעים (ניוזלטר).

 בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. באם הלקוחה מעוניינת להסיר את עצמה מן הדיוור לאחר שנרשמה, היא יכולה לעשות זאת בקלות דרך הלינק בתחתית הדיוור שהתקבל. יש לציין כי ישנן רשימות דיוור נפרדות, האחת כללית הנשלחת לגבי חידושים באתר והשנייה כוללת עדכונים אישיים ללקוחה - על הלקוחה לשים לב כי הסירה את עצמה מהרשימה המבוקשת, ובמקרה שאיננה מעוניינת לקבל עוד דיוורים - באחריותה להסיר את עצמה מן הרשימות השונות.

שימוש באתר

הנך רשאית להשתמש באתר אך ורק לשימושך האישי ולא מסחרי ותחת עמידה בתנאים. את אחראית על כל סוג התקשורת שלך עם האתר, כולל אך לא רק את ההעלאה או פרסום של מידע.

אנו אוסרים בנוסף באופן ספציפי על כל שימוש באתר, לכל אחת מהמטרות הבאות:

פרסום, תקשורת או להעביר כל חומר שפוגע בזכויות קניין, פרסום או פרטיות אינטלקטואליות של אדם או ישות אחרת.

פרסום כל מידע שאינו נכון, לא מדויק או לא משלך.

עיסוק בהתנהגות שתהווה עבירה פלילית או להצמיח חבות אזרחית או להפר כל חוק או תקנה.

ניסיון להתערב בדרך כלשהי באתר, אבטחתו או שימוש בשירות של האתר כדי לקבל גישה לא מורשה לכל מערכת מחשב אחרת.

את אחראית לשמירת הסודיות של החשבון והסיסמה שלך. את מסכימה לקבל אחריות לכל הפעילויות המתבצעות בחשבון או את הסיסמה שלך. את מסכימה להודיע לנו באופן מיידי בכל מקרה של שימוש לא מורשה בחשבונך, או ההפרה אחרת של אבטחה.

כל חברה באתר גלאם גורו תוכל לרכוש מוצרים בחנות באתר.

מנויות גלאם גורו יוכלו להשתמש בגלאם פויינטס שצברו על מנת לקבל הנחה בכל רכישה בהצטברות 1000 גלאם פויינטס.

כל רכישת מוצר או שירות האתר מתבצעת באמצעות PAYPAL ובאמצעות כרטיס אשראי בדף סליקה מאובטח בתקן PCI DSS כנדרש ע"י חברות האשראי. פרטי כרטיסי האשראי נמחקים באופן אוטומטי ממערכת המחשוב של אתר גלאם גורו לאחר ביצוע העסקה.

אספקת המוצרים

כל המשלוחים מבוצעים ע"י חברת שליחויות פרטית ובהתאם לתנאי השירות עימם.

ככלל, תשלח אליך החבילה עד 14 ימי עסקים למשלוח מיום ביצוע ההזמנה אלא אם יש בעיה באספקת המוצר – על כך נעדכן אותך כמובן.

האתר גלאם גורו לא יהיה אחראי לכל נזק שהוא שעלול להיגרם למוצרים מרגע יציאתם למשלוח.

האתר גלאם גורו לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה של המוצרים שהוזמנו, אשר נגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של מנהלי האתר,לרבות שביתות והשבתות שונות במשק, באמצעי התחבורה השונים, בשירותי דואר ישראל ושליחויות, בחסימת נתיבי גישה למענו של הלקוח, וכיוצ"ב.

אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.

אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.

החזרת מוצרים וביטול עסקה

ניתן לבטל כל רכישה בחנות ע"י פנייה במייל ל[email protected] או בת.ד. 8510, תל אביב יפו 6108401

ביטול ההזמנה יהיה ע"פ תנאי הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.

החזרת מוצר מהחנות תוכל להתבצע תוך 14 יום מיום קבלתו על חשבון הקונה בדואר רשום כשהוא שלם, לא נפתח ובאריזתו המקורית.

מכל ביטול עסקה ינוכו דמי משלוח וכן דמי ביטול בסך 5% מערך העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.

עלייך לבדוק את המוצר עם קבלתו. במידה ומצאת מוצר פגום, שלחי לנו אותו באריזתו המקורית תוך 14 ימים מהיום שקיבלת אותו אליך ונחליף לך אותו במוצר חדש. מוצר פגום שישלח לאחר 14 יום לא יוחלף.

במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת גלאם גורו, אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום, רשאים בעלי האתר על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי.אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.

שימוש בקופונים 

גלאם גורו מפרסמת מעת לעת קופונים המקנים הטבות שונות לרכישה באתר. השימוש בקופונים יינתן אך ורק ברכישה עצמאית באתר ללא עזרה של נציג טלפוני או בדרך אחרת. השימוש בהטבת קופון מוגבל לעד 1,000ש"ח ברכישה בודדת, ואינו ניתן לשימוש לרכישה סיטונאית.

דין ושיפוט

חוזים לרכישת מוצרים דרך האתר שלנו וכל מחלוקת או תביעה נובעת או בקשר עימם או עניינם הנושא או היווצרות (לרבות מחלוקת שאינה חוזיות או טענות) יהיו כפופים לחוק בישראל. כל מחלוקת או תביעה נובעת או בקשר עם חוזים כאלה או היווצרותם (לרבות מחלוקות שאינן חוזיות או טענות) תהיה כפופה לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט בישראל.

תנאים נוספים

את מסכימה שתנאים נוספים עשויים לחול על מוצרים מסוימים, צווים או שימוש בחלקים מסוימים של האתר, ובכלל זה ביחס למדיניות החזר הזמנה, משלוחים ותוכניות תגמול לחברות ("תנאים נוספים"), והתנאים הנוספים עשויים חלק מהתנאים על דרך הפניה. אם יש סתירה בין התנאים אלה ולתנאים הנוספים, התנאים נוספים גוברים.

גלאם גורו שמחה להעניק מתנות, הנחות והטבות שונות ללקוחות האתר. החברה רשאית לשנות את מדיניותיה בנושאים אלה מעת לעת ובשיקול דעתה בלבד ומבלי להודיע לחברות ולקוחות האתר. לדוגמא, החברה יכולה להחליף את מתנות אליהם זכאיות הלקוחות.

חברות

האתר זמין למשתמשות רשומות שהינן בנות 18 שנים ומעלה ושחברות באתר לא נשללה מכל סיבה שהיא ע"י האתר (להלן: "מנוי גלאם גורו"). אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל את מנוי הגלאם גורו שלך מכל סיבה בכל עת, לרבות כתוצאה מהפרת התנאים אלה של מדיניות הפרטיות, ללא הודעה מוקדמת. מנוי גלאם גורו נשלל מיסודו אם הוא נוצר כתוצאה מהפרת חוק ע"פ דיני ישראל או ע"פ התנאים.

זכויות קנייניות

את מאשרת ומסכימה שהתוכן (מלבד תוכן שייתכן שיוגש על ידי מנוי גלאם גורו), חומרים, תוכנה ורכיבים אחרים (כולל הגרפיקה שלנו, הלוגו, סרטונים, סמלים כפתורים, המוזיקה וכותרות עמודים) זמינים באתר הם רכוש האתר או של ספקי האתר והם מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימנים מסחריים, סימני שירות, או זכויות קנייניות אחרות וחוקים. את מסכימה שלא למכור, רישיון, השכרה, להפיץ, לשנות, להעתיק, לשכפל, לשדר, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, לפרסם, להתאים, לערוך או ליצור יצירות נגזרות מכל תוכן או חומרים באתר.

מידע על מוצר; הגבלה על כמויות

לא כולל כל תוכן שעשוי להיות מוגשים על ידי חברים מהעת לעת, אנו שואפים להבטיח כי המידע שיופיע באתר הנו אמין ושלם. מידע מסוים עלול להכיל שגיאות תמחור, טעויות כתיב וטעויות או אי דיוקים אחרות, שאנו יכולים לתקן ללא התחייבות. כמו כן, אנו שומרים את הזכות להגביל את הכמויות שנרכשו על ידי משתמשים ולשנות, להשעות או להפסיק את אירוע או לקידום בכל עת ללא הודעה מוקדמת (לרבות לאחר הרשמה למנוי גלאם גורו). אנחנו לא מבטיחים שכל המוצרים מתוארים באתר שלנו יהיו זמינים. בשום פנים ואופן המידע באתר איננו תחליף ליעוץ מקצועי וכן לקריאת המידע על גבי המוצר בכל הקשור למוצר שאת רוכשת או מקבלת מאיתנו. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר. החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים (לרבות גוונים, ניחוחות שונים וכו') שתמונותיהם מופיעות באתר. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.

 

כתבי ויתור

האחריות והסיכון שבשימוש באתר הינו על אחריותך בלבד לרבות השימוש בתוכן, המוצרים שיוספקו לך, וכל מידע אחר או נגיש מהאתר או דרך אתר זה. או באתר "מקושר" מסופק "כפי שהיא" וכן "לפי זמינות" ללא אחריות מכל הסוג שהוא, מפורש או מכללא , כולל אך לא מוגבל, לאחריות משתמעת לסחירות, התאמה לכל מטרה מסוימת, אבטחה או דיוק. באופן ספציפי אך לא רק, האתר אינו ערב לכך כי : (1) המידע באתר זה הוא נכון, מדויק או אמין ; (2) הפונקציות הכלולות באתר תהיינה ללא הפרעה או נקיות משגיאות; או (3) פגמים יתוקנו, או שאתר זה או השרת בו הוא מאוחסן הוא נקי מוירוסים או מרכיבים מזיקים אחרים. האתר אינו נושא באחריות מכל סוג ביחס לכל האתרים האחרים או המקומות שאליהם את יכולה להיות מופנת או מקושרת מאתר זה. קישורים לאתרים אחרים באתר נכללים אך ורק לנוחיות שלך, והאתר אינו מייצג או לוקח אחריות ביחס לדיוק, הזמינות, ההתאמה או הבטיחות של מידע המסופק ע"י צדדים שלישיים לאתר. האתר אינו תומך, מתחייב או ערב לכל מוצר או שירות המוצע או מסופק על ידיו מטעם הצד השלישי באתר.

תוכן שמועלה על ידך

"גלאם גורו" אינו טוען לבעלות על כל חומרים שהופכים זמינים באמצעות האתר. בנוגע לכל חומר שתשלחי תהפכי לזמינים להכללה באתר, את מעניקה לאתר רישיון תמידי, בלתי חוזר, שאינו מתכלה, וברחבי עולם, ללא תמלוגים ולא בלעדי להשתמש, להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לשנות , ליצור יצירות נגזרות, וחומרים כאלה רישוי משנה או כל חלק של חומרים כאלה. הנך מתחייבת, מאשרת ומבטיחה בזאת שכל חומרים שתספקי אינם כוללים כל דבר (כולל, אך לא מוגבל, לטקסט, תמונות, מוסיקה או וידאו) שאינו מאפשר לך להעביר לאתר את הרישיון שצוין לעיל. כמו כן הינך מצהירה, מאשרת ומבטיחה שכל חומר שתספקי לא מכיל משהו שיש בו הוצאת דיבה או בלתי חוקי, פוגע או מגונה. האתר יהיה זכאי להשתמש בכל תוכן שהוגש על ידך ללא גביית חובות של סודיות, ייחוס או לפצות אתכם.

שיפוי

את מסכימה לשפות ולהגן על האתר, בעליו, העובדים, הספקים והשותפים שלו מכל טענות, התחייבויות, נזקים לרבות עלויות ההוצאות של ההגנה של האתר, לרבות שכר טרחת עורכי הדין, בכל דרך, הנובעת או קשורה לשימוש באתר שלך, הפרה של תנאים אלה או את מדיניות הפרטיות שלך, תוכן שהועלה לאתר על ידי לך, או הפרתך של כל חוק או זכות של צד שלישי. בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. 

הגבלת האחריות

בשום מקרה לא האתר, בעליו, השותפים שלו, או כל נושא המשרה בהם בהתאמה, דירקטורים, עובדים, סוכנים, יורשים, חברות בת, ספקים, השותפים, או של הצדדים שלישיים המספקים מידע באתר זה באחריות כלפי כל המשתמש באתר או כל אדם אחר או גוף לכל נזק ישיר, עקיף, מיוחד, מקרי, עונשיי, תוצאתי או לדוגמה (לרבות, אך לא רק, ניזקים בגין אובדן רווחים, אובדן נתונים או אובדן יכולת שימוש) ואשר נובעים מהשימוש או חוסר היכולת להשתמש האתר, בין אם מבוסס על אחריות, חוזה, עוולה או אחר, גם אם האתר היה אמור לדעת על האפשרות לנזקים או הפסדים אלה. בשום מקרה לא אחריות האתר, חברות המסונפות אליה או כל נושא משרת ארצותיהם, דירקטורים, העובדים, סוכנים, יורשים, החברות בת, ספקים, השותפים או הצדדים שלישיים המספקים מידע באתר זה אחראים בגין כל ניזקים, הפסדים ועילות תביעה שנגרמו מהשימוש באתר זה, בין אם בחוזה, עוולה (כולל, אך לא מוגבל, רשלנות), לא תעלינה על הסכום ששולם האתר בקשר עם האירוע שבעטיו אחריות כזו.

את מאשרת בזאת שהגבלת אחריות זו תחול על כל תוכן, סחורות ושירותים זמינים באמצעות האתר. מאחר ומספר מדינות אינן מאפשרות הגבלות על אחריות משתמעת או החרגה או ההגבלה של ניזקים מסוימים, אזי כל ויתורים או ההחרגות שלעיל אינו חל על כל המשתמשים. השימוש במוצרים שנרכשו על ידך וכן התקבלו מאיתנו הינו על אחריותך בלבד ובשום אופן האתר ו/או הספקים שלו ו/או צדדים שלישיים איתם משתף פעולה האתר יהיו אחראים כל נזק שיגרם לך כתוצאה משימוש באתר, בכל מידע בו ומידע שתספקי ו/או במוצרים.

סיכון של אובדן או גניבה

כל סחורה שנרכשה מהאתר תישלח על ידי ספק צד שלישי. כתוצאה מכך, הבעלות והסיכון של הפסד עבור סחורה כזאת יעברו אליך עם המסירה שלנו לספק המשלוח.

פגיעה בזכויות יוצרים

האתר אוסר במפורש על הפרסום של כל תוכן שפוגע או מפר זכויות היוצרים ו / או זכויות קניין רוחניות אחרות (לרבות זכויות יוצרים, פרטיות ופרסום) של כל אדם או ישות. אם אתה מאמין שכל חומר הכלול באתר זה מפר זכויות היוצרים או זכויות קניין רוחניות אחרות שלך, אתה צריך להודיע לנו על תביעת הפרת זכויות היוצרים שלך.

ליצירת קשר עם שאלות או חששות בקשר עם תנאים אלה או באתר, או לספק כל הודעה לפי תנאים אלה, אנא פני ל[email protected]

מדיניות פרטיות

גלאם גורו מכבד את זכותך לפרטיות ומחויב לספק לך מדיניות שקופה שמגנה על הפרטיות שלך. סעיף הגנת הפרטיות מסביר מתי, איך ולמה אנו אוספים מידע על החברות שלנו ומה אנחנו עושים עם זה.

אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע למדיניות שלנו, אנא צרי קשר ב: [email protected]

מדיניות פרטיות זו אינה חלה על קישורים לאתרים אחרים שנמצאו באתר גלאם גורו.

אתה מסכים שהשימוש שלך באתר מהווה את את הסכמתך למדיניות פרטיות זו. אם את לא מסכימה עם מדיניות פרטיות זו, אינך מורשה להשתמש באתר.

המידע שנאסף

אם את מנויה לאתר ו /או ביצעת הזמנה דרך האתר, אנו מבקשים ממך את שמך, כתובת דואר אלקטרוני, הכתובת למשלוח, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. אנו משתמשים במידע זה כדי לעבד ולבצע את ההזמנה שלך ולהודיע לך על מצב ההזמנה שלך. כל פרטי כרטיס האשראי בארכיון נשמרו בסביבה מאובטחת ובטוחה. מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני המשמשים ליצירת קשר איתך בנוגע להזמנה שלך.

גלאם גורו לעולם לא תמכור, תשכיר או תחלוק את פרטיך האישיים, כולל כתובת דואר האלקטרוני שלך, לאף צד שלישי למטרות שיווק ללא הסכמתך המפורשת. אם אתה בוחר להתחבר באמצעות פלטפורמת "פייסבוק", הינך מסכימה באופן מפורש למתן כל מידע שישתמע מכך. כל המידע המופיע באתר יישמר במיקום מאובטח. אם אתה מחליט לשמור את פרטי ההזמנה שלך כולל פרטי יצירת חשבון וסיסמא אישית, אנא שמרי אותם במקום בטוח.. את עשויה להיות אחראית לשימוש בלתי מורשה באתר האינטרנט שלנו, כמו גם לגבי המידע הפרטי שלך בשימוש על ידי אחרים.

כיצד אנו משתמשים במידע שלך

גלאם גורו לא תחלוק או תחשוף את המידע שלך לאף אחד למעט כמפורט במדיניות פרטיות זו. אנו משתמשים במידע אישי מזהה כדי לתת לך חווית קנייה נוחה ומהנה יותר כדי לעזור לנו לזהות ו/או לספק מידע, מוצרים או שירותים שעשויים לעניין אותך.

אנו משתמשים במידע האישי שלכם על מנת לתמוך ולשפר את השימוש באתר ובתכונות שלו, כולל, ללא הגבלה של לגבי: מילוי ההזמנות; מתן שירות לקוחות; מעקב הזמנות דוא"ל שאתה שולחת, תמיכת השימוש באתר ועוד. גלאם גורו מוסמך לסנתז נתונים שנמסר על ידך, או באתר או באמצעות פלטפורמת פרופיל היופי, גלאם גורו יכול לספק את הנתונים לשותפים שלנו. אנו יכולים לעקוב אחר הרכישות האחרונות שלך כדי לספק לך פרופיל אישי של היסטורית הקניות שלך. בנוסף, אנו עשויים ליידע אותך על שירותים חדשים או תוכניות קידום מכירות מיוחדות, או לשלוח לך מציע או מידע. בקשר עם ביצוע שירותיהם לשמירה והפעלת האתר ותכונות מסוימות באתר, וצדדי שלישיות מסוימים מהימנים יורשו לגשת למידע שלך. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש בגורמי צד שלישיים שיארחו את האתר; לפעול תכונות שונות קיימות באתר, לשלוח מיילים, לנתח נתונים; לספק תוצאות חיפוש וקישורים ולסייע במילוי הפקודות שלך.

אנו עשויים להעביר את פרטי זיהוי אישי כנכס בהקשר למיזוג או מכירה (כולל כל העברות שנעשו כחלק מהליך פשיטת רגל או חדלות פירעון) מוצע או מעורבים בפועל את כל או חלק מהעסק שלנו או כחלק מארגון מחדש של חברה, מכירת המניות או שינוי אחר בשליטה. בנסיבות אלה המידע המועבר מחויב לתנאים של מדיניות פרטיות זו. אנו עשויים להעביר את כל מידע שאתה מספקת מרצון באמצעות מילוי פרופיל יופי, או באמצעות רישום גישה לדפים שלך מדיה החברתיים עם ההסכמה המפורשת שלך בלבד.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחשוף את המידע על מנת לעמוד בצו, צו בית משפט, צו מנהלי או ממשלתי, או כל דרישה אחרת של החוק, או כאשר אנו, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, מאמינים שזה הכרחי על מנת להגן על זכויותינו או את זכויותיהם של אחרים, כדי למנוע ניזק לאדם או רכוש, כדי להילחם בהונאה וירידה בסיכון אשראי. אנו משתמשים במידע שאינו מאפשר זיהוי אישי באופן המצטבר, כך שנוכל לשפר את האתר ולמטרות עסקיות וניהוליות. אנו עשויים גם להשתמש או לשתף עם צד שלישי לכל נתונים מצטברים תכליתיים המכיל שום מידע אישי מזהה. אם אתה שולח את כתובת הדוא"ל שלך להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, אנו נשתמש בכתובת הדוא"ל שלך למטרה הבלעדית של שליחה לך מידע, הצעות מיוחדות ושותפים אחרים, יחד עם עדכונים באתר אינטרנט. כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים יכיל מידע על אופן הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אתה גם יכול לבטל את המנוי על ידי שליחת הודעת דוא"ל ל[email protected]

תגובות מרצונך לפרסם בפורומים ציבוריים כמו הבלוג שלנו, חוות דעת של המוצר יוצגו לציבור רחב יחד עם השם והזמן שבו נשלח המידע.

היה ותחליטי לשלוח ביקורת עבור מוצר מסוים, ביקורת המוצר שלך תיבדק שאין בה גידופים מיותרים ו / או שפה בלתי הולמת. שימי לב, גלאם גורו לא תפרסם ביקורות שהינן שליליות שלא יתר על המידה של לצורך ו/או מזיקה לגלאם גורו או לשותפים שלה. אם תרצי את להסיר את הביקורת שלך, אנא צרי קשר עם גלאם גורו: [email protected] גלאם גורו רשאית להעביר את ביקורת המוצרים שנעשתה על ידך לספקי המוצרים.

אם תבחרי להשתמש בשירותי ההפניה שלנו כדי להודיע לחברה על האתר שלנו, אנו מבקשים את שם החברה וכתובת הדואר האלקטרוני. האתר ישלח באופן אוטומטי דוא"ל חד פעמי המזמין את החברה לבקר באתר. גלאם גורו מאחסנת מידע זה למטרה הבלעדית של שליחת דוא"ל זה חד פעמי ומעקב אחר ההצלחה של תכנית ההפניה שלנו. החברה רשאית לפנות בכל עת לבקש את הסרת המידע הזה ממאגר הנתונים שלנו.

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו מחויבים להגן על המידע שאנו מקבלים ממך. אנו פועלים לפי נהלים טכניים וניהול סבירים כדי לסייע בהגנה על הסודיות, ביטחון ושלמות של מידע המאוחסן במערכת שלנו. אמנם אין מערכת מחשב שהיא 100% בטוחה, אנחנו מאמינים שהצעדים שיישמנו להקטין את הסיכוי לבעיות אבטחה לרמה מתאימה לסוג של נתונים המעורבים.

האתר מצפין את מספר כרטיס האשראי ופרטים אישיים אחרים באמצעות שקע שכבת טכנולוגיה מאובטחת (PCI) כדי לספק להעברה המאובטחת של מידע מהמחשב שלך לשרתים שלנו. בנוסף, רק אותם עובדים וצדדים שלישיים שצריכים גישה למידע שלך, על מנת לבצע את תפקידם, הם אפשרו גישה כזו. אתה יכול לגשת ולעדכן רישום הכתובת שלך מידע, המשלוח וחיוב והעדפות הדוא"ל בדף החשבון שלך.

למרות שאנו עושים מאמצים להיענות לבקשות להגבלת השימוש במידע שלך שלנו, אנו שומרים את הזכות למחוק כל או חלק כלשהו של מידע על לקוחות, אם אנחנו לא מסוגלים להכיל הגבלה מבוקשת באופן סביר.

פרטיות של הילדים ובקרת הורים

אם אתה לא 18 ומעלה, אינך מורשה להשתמש באתר. הורים צריכים להיות מודעים לכך שיש כלי בקרת הורים מקוונים זמין שאתה יכול להשתמש בו כדי למנוע מהילדים שלך ששולח את הפרטים באינטרנט ללא אישור הורים או מחומר שהגישה מזיקה לקטינים.

שינויים במדיניות פרטיות

אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו לאתר, אנו נפרסם את מדיניות הפרטיות המתוקנת כאן, כך שאתה תמיד יודע מה מידע שאנו אוספים, כיצד נוכל להשתמש במידע זה והאם אנו עשויים לחשוף אותו לאף אחד. המשך השימוש באתר מעיד על הסכמתך למדיניות הפרטיות כפי שפורסם

"GLAM GURU" הינו מיזם מבית א.ו.ש.ר פרוייקטים בע"מ ח.פ 514828656. כל הזכויות שמורות.