הנחה בכל קנייה + צבירת נקודות - תוכנית נאמנות | משלוח חינם בכל רכישה של 299 ש"ח ויותר 
0 (ים)פריט

סל הקניות שלך ריק

הוסיפי עוד מוצרים בסך 299 ₪ וקבלי שליח חינם ומתנה!

Product was successfully added to your shopping cart.
הוסיפי עוד מוצרים בסך 299 ₪ וקבלי שליח חינם ומתנה!

מדיניות פרטיות

משלוח חינם בכל הזמנה מעל 299 ₪ / במידה ויתבקש ביטול לאחר שליחת תעודת משלוח - ינוכו 30 ש"ח מסכום הרכישה / במידה ויתואם משלוח מול לקוחה ולא יהיה מענה בבית או בטלפון - תהיה עלות מסירה נוספת של 30 ש"ח / במידה ולא נמסרו פרטי משלוח מנכונים כגון כתובת וטלפון - ויש עיכוב במסירת ההזמנה - ינוכו 30 ש"ח מביטול ההזמנה

מדיניות פרטיות

גלאם גורו מכבד את זכותך לפרטיות ומחויב לספק לך מדיניות שקופה שמגנה על הפרטיות שלך. סעיף הגנת הפרטיות מסביר מתי, איך ולמה אנו אוספים מידע על החברות שלנו ומה אנחנו עושים עם זה.

אם יש לך שאלות כלשהן בנוגע למדיניות שלנו, אנא צרי קשר ב [email protected]

מדיניות פרטיות זו אינה חלה על קישורים לאתרים אחרים שנמצאו באתר גלאם גורו.

את מסכימה שהשימוש שלך באתר מהווה את את הסכמתך למדיניות פרטיות זו. אם את לא מסכימה עם מדיניות פרטיות זו, אינך מורשה להשתמש באתר.

המידע שנאסף

אם את מנויה לאתר ו /או ביצעת הזמנה דרך האתר, אנו מבקשים ממך את שמך, כתובת דואר אלקטרוני, הכתובת למשלוח, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. אנו משתמשים במידע זה כדי לעבד ולבצע את ההזמנה שלך ולהודיע לך על מצב ההזמנה שלך. כל פרטי כרטיס האשראי בארכיון נשמרו בסביבה מאובטחת ובטוחה. מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני המשמשים ליצירת קשר איתך בנוגע להזמנה שלך.

גלאם גורו לעולם לא תמכור, תשכיר או תחלוק את פרטיך האישיים, כולל כתובת דואר האלקטרוני שלך, לאף צד שלישי למטרות שיווק ללא הסכמתך המפורשת. אם אתה בוחר להתחבר באמצעות פלטפורמת "פייסבוק", הינך מסכימה באופן מפורש למתן כל מידע שישתמע מכך. כל המידע המופיע באתר יישמר במיקום מאובטח. אם אתה מחליט לשמור את פרטי ההזמנה שלך כולל פרטי יצירת חשבון וסיסמא אישית, אנא שמרי אותם במקום בטוח.. את עשויה להיות אחראית לשימוש בלתי מורשה באתר האינטרנט שלנו, כמו גם לגבי המידע הפרטי שלך בשימוש על ידי אחרים.

כיצד אנו משתמשים במידע שלך

גלאם גורו לא תחלוק או תחשוף את המידע שלך לאף אחד למעט כמפורט במדיניות פרטיות זו. אנו משתמשים במידע אישי מזהה כדי לתת לך חווית קנייה נוחה ומהנה יותר כדי לעזור לנו לזהות ו/או לספק מידע, מוצרים או שירותים שעשויים לעניין אותך.

אנו משתמשים במידע האישי שלכם על מנת לתמוך ולשפר את השימוש באתר ובתכונות שלו, כולל, ללא הגבלה של לגבי: מילוי ההזמנות; מתן שירות לקוחות; מעקב הזמנות דוא"ל שאתה שולחת, תמיכת השימוש באתר ועוד. גלאם גורו מוסמך לסנתז נתונים שנמסר על ידך, או באתר או באמצעות פלטפורמת פרופיל היופי, גלאם גורו יכול לספק את הנתונים לשותפים שלנו. אנו יכולים לעקוב אחר הרכישות האחרונות שלך כדי לספק לך פרופיל אישי של היסטורית הקניות שלך. בנוסף, אנו עשויים ליידע אותך על שירותים חדשים או תוכניות קידום מכירות מיוחדות, או לשלוח לך מציע או מידע. בקשר עם ביצוע שירותיהם לשמירה והפעלת האתר ותכונות מסוימות באתר, וצדדי שלישיות מסוימים מהימנים יורשו לגשת למידע שלך. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש בגורמי צד שלישיים שיארחו את האתר; לפעול תכונות שונות קיימות באתר, לשלוח מיילים, לנתח נתונים; לספק תוצאות חיפוש וקישורים ולסייע במילוי הפקודות שלך.

אנו עשויים להעביר את פרטי זיהוי אישי כנכס בהקשר למיזוג או מכירה (כולל כל העברות שנעשו כחלק מהליך פשיטת רגל או חדלות פירעון) מוצע או מעורבים בפועל את כל או חלק מהעסק שלנו או כחלק מארגון מחדש של חברה, מכירת המניות או שינוי אחר בשליטה. בנסיבות אלה המידע המועבר מחויב לתנאים של מדיניות פרטיות זו. אנו עשויים להעביר את כל מידע שאתה מספקת מרצון באמצעות מילוי פרופיל יופי, או באמצעות רישום גישה לדפים שלך מדיה החברתיים עם ההסכמה המפורשת שלך בלבד.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחשוף את המידע על מנת לעמוד בצו, צו בית משפט, צו מנהלי או ממשלתי, או כל דרישה אחרת של החוק, או כאשר אנו, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, מאמינים שזה הכרחי על מנת להגן על זכויותינו או את זכויותיהם של אחרים, כדי למנוע ניזק לאדם או רכוש, כדי להילחם בהונאה וירידה בסיכון אשראי. אנו משתמשים במידע שאינו מאפשר זיהוי אישי באופן המצטבר, כך שנוכל לשפר את האתר ולמטרות עסקיות וניהוליות. אנו עשויים גם להשתמש או לשתף עם צד שלישי לכל נתונים מצטברים תכליתיים המכיל שום מידע אישי מזהה. אם אתה שולח את כתובת הדוא"ל שלך להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, אנו נשתמש בכתובת הדוא"ל שלך למטרה הבלעדית של שליחה לך מידע, הצעות מיוחדות ושותפים אחרים, יחד עם עדכונים באתר אינטרנט. כל הודעת דוא"ל שאנו שולחים יכיל מידע על אופן הסרה מרשימת התפוצה שלנו. אתה גם יכול לבטל את המנוי על ידי שליחת הודעת דוא"ל ל[email protected]

תגובות מרצונך לפרסם בפורומים ציבוריים כמו הבלוג שלנו, חוות דעת של המוצר יוצגו לציבור רחב יחד עם השם והזמן שבו נשלח המידע.

היה ותחליטי לשלוח ביקורת עבור מוצר מסוים, ביקורת המוצר שלך תיבדק שאין בה גידופים מיותרים ו / או שפה בלתי הולמת. שימי לב, גלאם גורו לא תפרסם ביקורות שהינן שליליות שלא יתר על המידה של לצורך ו/או מזיקה לגלאם גורו או לשותפים שלה. אם תרצי את להסיר את הביקורת שלך, אנא צרי קשר עם גלאם גורו: [email protected] גלאם גורו רשאית להעביר את ביקורת המוצרים שנעשתה על ידך לספקי המוצרים.

אם תבחרי להשתמש בשירותי ההפניה שלנו כדי להודיע לחברה על האתר שלנו, אנו מבקשים את שם החברה וכתובת הדואר האלקטרוני. האתר ישלח באופן אוטומטי דוא"ל חד פעמי המזמין את החברה לבקר באתר. גלאם גורו מאחסנת מידע זה למטרה הבלעדית של שליחת דוא"ל זה חד פעמי ומעקב אחר ההצלחה של תכנית ההפניה שלנו. החברה רשאית לפנות בכל עת לבקש את הסרת המידע הזה ממאגר הנתונים שלנו.

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו מחויבים להגן על המידע שאנו מקבלים ממך. אנו פועלים לפי נהלים טכניים וניהול סבירים כדי לסייע בהגנה על הסודיות, ביטחון ושלמות של מידע המאוחסן במערכת שלנו. אמנם אין מערכת מחשב שהיא 100% בטוחה, אנחנו מאמינים שהצעדים שיישמנו להקטין את הסיכוי לבעיות אבטחה לרמה מתאימה לסוג של נתונים המעורבים.

האתר מצפין את מספר כרטיס האשראי ופרטים אישיים אחרים באמצעות שקע שכבת טכנולוגיה מאובטחת (PCI) כדי לספק להעברה המאובטחת של מידע מהמחשב שלך לשרתים שלנו. בנוסף, רק אותם עובדים וצדדים שלישיים שצריכים גישה למידע שלך, על מנת לבצע את תפקידם, הם אפשרו גישה כזו. אתה יכול לגשת ולעדכן רישום הכתובת שלך מידע, המשלוח וחיוב והעדפות הדוא"ל בדף החשבון שלך.

למרות שאנו עושים מאמצים להיענות לבקשות להגבלת השימוש במידע שלך שלנו, אנו שומרים את הזכות למחוק כל או חלק כלשהו של מידע על לקוחות, אם אנחנו לא מסוגלים להכיל הגבלה מבוקשת באופן סביר.

פרטיות של הילדים ובקרת הורים

אם אתה לא 18 ומעלה, אינך מורשה להשתמש באתר. הורים צריכים להיות מודעים לכך שיש כלי בקרת הורים מקוונים זמין שאתה יכול להשתמש בו כדי למנוע מהילדים שלך ששולח את הפרטים באינטרנט ללא אישור הורים או מחומר שהגישה מזיקה לקטינים.

שינויים במדיניות פרטיות

אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו לאתר, אנו נפרסם את מדיניות הפרטיות המתוקנת כאן, כך שאתה תמיד יודע מה מידע שאנו אוספים, כיצד נוכל להשתמש במידע זה והאם אנו עשויים לחשוף אותו לאף אחד. המשך השימוש באתר מעיד על הסכמתך למדיניות הפרטיות כפי שפורסם